Продуктов каталог
Специални
ресет
Цена
По категории
Търсене по наличност
По марка
цвят
мерна единица
изолация
реакция на огън
представяне
брой влакна

Оптични системи

Показване:
Подреждане по:
Адаптер MМ LCD..
8.58лв. с ДДС: 7.15лв.
Адаптер SМ LCD..
8.64лв. с ДДС: 7.20лв.
Адаптер SМ SCD..
6.11лв. с ДДС: 5.09лв.
Адаптер SМ SCS..
4.45лв. с ДДС: 3.71лв.
Адаптер ММ SCD..
4.40лв. с ДДС: 3.67лв.
Адаптер ММ SCS..
3.35лв. с ДДС: 2.79лв.
Кабел LT MM (50/125) OM3 12 влакна IN/OUT LSZH Dca..
4.84лв. с ДДС: 4.03лв.
Кабел LT MM (50/125) OM3 6 влакна IN/OUT LSZH Dca..
3.12лв. с ДДС: 2.60лв.
Кабел LT SM (9/125) OS2 12 влакна IN/OUT LSZH Dca..
1.85лв. с ДДС: 1.54лв.
Кабел LT SM (9/125) OS2 6 влакна IN/OUT LSZH Dca..
1.52лв. с ДДС: 1.27лв.
Капаче SCD / LCQ..
1.12лв. с ДДС: 0.93лв.
Капаче SCS / LCD..
1.12лв. с ДДС: 0.93лв.
Касета FO 24x влакна..
16.13лв. с ДДС: 13.44лв.
Корда MM (50/125) OM3 LC/LC D LSZH 1 m..
16.26лв. с ДДС: 13.55лв.
Корда MM (50/125) OM3 LC/LC D LSZH 2 m..
23.34лв. с ДДС: 19.45лв.